KONST / Litografier / Färglitografi 11709122
nr 1170 9122
Svante Petri
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 149/190, motivet: 40x56 cm
Svante Petri, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:04:38
19 mar